• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • BLOG

   Перевезення металоконструкцій

  транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами.

  ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» виконуючи монтажні види робіт, так само виконує замовлення і транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами. Металоконструкції, призначені для збирання – стелажі, переміщаються в кузові вантажного автотранспорту до місця монтажу і складуються в попередньо відокремленому місці. Кожен елемент стелажної системи укладається і упаковується в спеціальний обгортковий шар, який зберігає деталі в цілісності. У комплект металевих збірних стелажних конструкцій входять: стійки, траверси, підп’ятники, захисту стійок, набори кріплення, коли передбачені болтові з’єднання. В якості ущільнювача при перевезеннях в кузові застосовується поліурітановие стрічки і картонні прокладки. Кожен вид матеріалу має власну відокремлену картонну облицювання.

  З метою скорочення термінів перевезення, необхідно приділити підвищену увагу ретельній підготовці переїзду і максимально точно спланувати етапи робіт з урахуванням цілого ряду параметрів:

  При транспортуванні (доставки, перевезення) металоконструкцій пачки з матеріалом і коробки повинні бути розміщені і закріплені в кузові способом, що запобігає їх переміщення або зміщення відносно один одного в процесі руху.

  У процесі транспортування і зберігання забороняється вміщувати на елементи конструкцій важкі вантажі, що можуть викликати деформацію елементів і пошкодження покриття.

  Довжина кузова повинна бути не менше розміру самого довгомірного елемента. Рекомендована швидкість транспортного засобу – до 80 км / год.

  доставка стелажа київ

  транспортування

  транспортування
  Завантаження та вивантаження елементів повинно здійснюватися штабелями в 1 ярус, за допомогою підйомної техніки з закріпленням вантажу в 6/4/2 точках м’якими стропами, при довжині елемента 5м. і більше – за допомогою траверс (розподільчими вага вантажу при вантажно-розвантажувальних роботах). При ручному розвантаженні необхідне залучення достатньої кількості робітників, які мають досвід робіт по такелажу. Переміщення оцинкованих виробів виконується вантажниками в рукавицях, так як при контакті поверхні елементів в місцях торкань залишаються плями.

  Категорично забороняється:

  – вивантаження металоконструкцій на заводнення і забруднені майданчика;

  – допущення ударів по елементам і їх скидання з якої б то не було висоти;

  – витяг окремих елементів з штабелів волоком;

  Для вибору оптимальної схеми складування необхідна класифікація вантажу

  Зберігання металоконструкцій повинно відповідати наступним вимогам:

  Місце зберігання – закриті приміщення або навіси, що виключають пряме попадання сонячних променів і атмосферних опадів, а також утворення конденсату всередині пачки через коливань температури і вологості.

  Спосіб розміщення – елементи стелажних систем слід розміщувати, вживаючи заходів проти самовільного зміщення, осідання, опадання і розкочування складованих матеріалів. на дерев’яних підкладках 50×100 мм, довжиною на 100 мм перевищує ширину пачки, з кроком не більше 2 м один від одного.

  Умови зберігання повинні виключати механічні пошкодження, зміщення листів щодо один одного, а також вплив агресивних рідин і відкритого полум’я.

  При зберіганні металоконструкцій під навісами або в неопалюваних приміщеннях повинні бути прийняті додаткові заходи по виключенню освіти і накопичення конденсату всередині упаковки.

  У місця зберігання елементів стелажа не припустимі зварювальні роботи і роботи з шліфувальним інструментом.

  Термін зберігання стелажних конструкцій, покритих захисною плівкою не більше 1 місяця.

  Зберігання елементів з нанесеною плівкою під прямими сонячними променями призведе до змін властивостей клею, що несе в наслідку проблеми видалення плівки з поверхні елементів. Плівковий шар неприпустимо знімати при низьких (не нижче 20 ° С) і високих температурах повітря (не вище 40 ° С).

  Read more

   Раціоналізація технологічного процесу на складі

  Початок проектування складського технологічного процесу укладено в попередньої постановці вимог до складу, які враховують потреби компанії. Деяка інформація про комплекс необхідних умов роботи складу з’являється на предпроектном етапі. В ході схематізірованія руху товару в цілому по підприємству можна виявити основні цілі майбутнього облаштування і більшість первинних характеристик. У підготовчому аналізі вирішуються кількість, місця розташування і які основні роботи повинен виконувати складська площа.

  При осмисленні системи руху товару в збуті торгово-виробничих вантажів можливо рентабельне перетворення сервісу з повнофункціональних в експедиційні, з усіма наслідками, що випливають змінами всередині складських процесів. Важливим критерієм при формуванні вимог до складської системі – внутрішній зв’язок сервісних елементів компанії. Проектуючи організацію і принципи зберігання необхідно враховувати потреби та специфіку сервісів постачання і збуту, логістики і особливості поставок вантажу.

  Як приклад наведемо вимоги до складу, сформовані сервісами постачання і збуту організації, зайнятої оптової продажем / постачанням комп’ютерних деталей.

  вимоги:

  Прискорити термін вхідного контролю товару прибуває на склад, так як на сьогоднішній день цей процес забирає до 2 раб.дней. Мета – Скоротити термін процесу його до 1 дня (8 раб. Годин).
  Створити потенціал для тимчасового збереження прибулих конфліктних поставок з можливістю перебування обох 2 дня.
  Необхідно щоб вантаж отримав статус перебування на тимчасовому зберіганні, врахований в складському регістрі, але не був допущений до продажу зі складу.
  Створити можливість вибіркової перевірки ваги окремої грузоеденіци з прибулої партії. Поліпшення контролю кількості, оперативне виявлення недостачі, актуалізація товарної бази,
  Забезпечити можливість контролю зміни кодових даних при поставці вантажу і оперативного інформування про зміни в сервісі постачання.
  Рішення:

   робота складу

  операцій на складі

  Зміна штатного розкладу регламентують повну приймання в період однієї зміни за умов дисбалансу вхідного вантажопотоку. Функцію проходження терміновим нормам в процесах завантаження виконувати диспетчеру складу.
  Створення відокремлених складських площ (фізичних, логічних) з функцією «експедиційний».
  Підстава сервісу «експедиція» для виконання потреб ізольованого зберігання і контролю допуску до реалізації.
  Внесення в технологічний процес операції вибіркового зважування з відокремлення трудовитрат і інструментальних ресурсів. Функцію виконання в контрольних процесах виконувати бригадиру приймання.
  висновок:

  Даними нововведеннями були усунені недоліки в товарообігу і задоволені сервісні вимоги до складу, сформовані сервісами постачання і збуту організації Поряд з даної оптимізацією складської організації робіт, позначаємо основні цілі даного виробничого елемента.

  Раціонально сформований технологічний процес на складі забезпечує наступне:

  оптимальне складування вантажу, що дозволяє економне витрачання складських площ, а також збереження вантажів;
  раціональне використання вантажно-розвантажувальної техніки в середовищі складських процесів;
  послідовне і збалансоване операцій на складі, що приводить до рівномірної зайнятості складського персоналу.
  виконання вимог щодо раціональної організації складських операцій в отборке вантажу з місць зберігання, комплектації, пакування та підготовки їх до відвантаження;
  чітка організацію централізованого постачання вантажу;
  – точне, актуальний твір контролю за кількістю і якістю прийнятого товару.

  Принципова схема технологічного процесу, виконана на основі сформованих цілей і завдань, являє собою взаємопов’язану послідовність технологічних операцій, передбачені в технологічних процесах. Кожна з них ділиться на кілька процедурних елементів, що входять в неї. На першому етапі проектування вказують взаємозв’язок не окремих процесів, а укрупнених операційних блоків.

  Раціоналізація технологічного процесу на складі поставляються на склад вантажів повинен проводиться з виборчої перевіркою відповідності заявленим характеристикам. Часткове розкриття тари поставки повинно бути введено в принципову схему вантажообігу. процес приймання товару на складі часто визначає правильність складування.

  Важливо поділ праці на складі шляхом об’єднання персоналу в технологічні бригади відповідно до складськими процедурами. Необхідна мотивація творчої ініціативи працівників. Створення правил колективної відповідальності так само дуже впливає на результати роботи і збереження вантажу.

  Організація робочого місця і комплектація його необхідним обладнанням та інвентарем. Використання засобів зв’язку, укупі з правильною планіровой і рамотной інсоляцією (освітленість) сприяє скороченню терміну виконань технологічних операцій і підвищення ефективності роботи персоналу. Необхідно своєчасно повідомляти персонал інформацією з господарського обслуговування, проводити планові ремонти використовуваного обладнання та інструменту. Доцільно створити регламентовані схеми по вивченню, аналізу і застосування персоналом передових прийомів і методів в складуванні і переміщенні вантажу.

  Для поліпшення ефективності виконань на успішних підприємствах реалізується схема нормування праці. Це встановлює оптимальну чисельність і кваліфікаційне співвідношення персоналу відповідно до його регламентом, а так же об’ємом і специфікою операцій.

  Для досягнення цього можна використовувати на місцях візуальне відображення ідеального стану робочого місця (фото) і розмістити таблиці з чіткими погодинними вказівками планової діяльності. Нормування праці в складському господарстві досягається у встановленні норми виробітку, терміну обслуговування і кількості зайнятих людей.

  Оптимізація складських процесів включає планове поліпшення кадрової роботи. Необхідно вдосконалювати кваліфікацію персоналу, грамотно відбирати і розподіляти кадри.

  Оптимізація в організації праці персоналу на виробництві доступна завдяки створенню відповідних умов праці. Покращує продуктивність і кроки, спрямовані на збереження здоров’я і працездатності колективу, для цього важливо твердження точно розмірених режимів праці та відпочинку, а також збалансованих робочих графіків.

  Read more

  Дизайн внутрішніх приміщень складу.

  Системи складського інформування включають деталі інтер’єрного оформлення, технологічного та піднімального обладнання та транспортного, їх фарбування та розташування. Дизайн складу та його внутрішніх приміщень базується на підставі сприйняття людиною величин освітлення, кольорів поверхні стін та обладнання, габаритних розмірів. Контрастні перепади квітів, їх поєднання, добре розрізнені у виробничих умовах стимулює виробничий процес і формує доступну базу для швидкого орієнтування персоналу в приміщеннях зберігання. Від символіки, а також від геометричних форм і розмірів залежить, інформація про приміщення сприймається природним шляхом, або увага до певних деталей потрібно залучити.
  Є кілька варіантів застосування кольорів, що створюють різний контраст у оформленні складських приміщень. Виделение кольором окремих елементів підйомно-транспортного та іншого виробничого обладнання, сигнально-попереджувальне виділення зон, меж і поверхонь, а також правильно виконана колористика та геометричні складові допомагають:
  – підвищити освітленість приміщень складу;
  – забезпечити сприятливі умови виконання виробничих процесів;
  – виконувати умови безпечної праці;

  Процесс складського виробництва складається з операцій по обробці, розміщення та сортування, залежних від інсоляційних якостей (освітленості) приміщень. У цілях підвищення енергоефективності складських приміщень, а також святкування важливих складських ділянок використовують відбиваючу здатність потоку та стін внутрішніх приміщень. З цією метою поверхня потолки і верхня частина стін складу окрашують емалями з підвищеною відбиваючою здатністю, середньою частиною стін-емалями з помірна відбиваючою здатністю. Цим збільшена загальна освітленість внутрішніх приміщень, що дозволяє працювати персоналу, краще орієнтуватися при виконанні технологічних операцій.
  Різкість контрасту в товарному ряді, кольорові відмінності тари та виробничої техніки сприяє виконанню технологічних операцій без зайвих струмів зір, а значить, більш раціональні.
  Складські площади в комплексі – це якась сукупна одиниця виробництва, що представляє повністю самодостатній сервіс торгового бізнесу. Колор-гамму частіше всього оптимально вибирати універсальну, що присутня в загальній (базовій) кольоровій палітрі оформлення підприємства та виділити «несумісні» кольори лише окремими елементами інтер’єру або обладнання. Цветовані тони обладнання підбирають у поєднанні з кольоровим оформленням поверхні стін. Важливо уникнути кольорової хаотичності, вираженої в резкоконтрастируючих перепадах кольорової гами. До прикладу зниження візуальної масивності обладнання досягається шляхом окрасування його в тон поверхневої стіни.
  Красящая суміш внутрішніх поверхонь огороджувальних і перегородкових конструкцій складу призначена також захищати вантажі від дрібності, тобто мати хороші вологозахисні та антикорозійні властивості.

  Части технологічного обладнання, що вимагають підвищеної уваги персоналу, забарвлюються в сигнальні кольори, також сигнально-попереджувальний колір відзначають місця канальної прокладки інженерних комунікацій та травмоопасних деталей підйомно-транспортного та іншого обладнання.
  В межах такелажных робіт з вантажних технічних пристроїв та механізмів (електропогрузчики, штабелерів, підйомників) виконуються у вигляді покажчиків і розміток – габарити проїзду та місця товарного складування. Раціональні вибори кольорових різниць стелажних конструкцій та кольорів тари. К примеру торцевою частиною паллет розкрашують в оранжевий колір, що сприяє точності в роботі електропогрузчиків. Откидные передні або верхні поверхні також фарбують в оранжевий або жовтий колір. Такой метод маркировки відображає подвижность цих частин конструкцій. Внутрискладська техніка викрашіть склади, істотно відрізняються кольором від кольору статичних конструкцій.
  Відповідне окрас підвищує безпеку підйомних механізмів та транспорту в більшій мірі, ніж вказівники або інформаційні листи. Красящий склад для складського приміщення, не повинен містити розчинника і бути неприйнятним до високих і низьких температурних режимів експлуатації. Красящая композиція переважно вибирає швидко сушильний з протипожежної присадкою. Для складського інтер’єра применимі: епоксидні, поліуретанові, силіконові, алкидні, акрилові фарби. Полимерные склади, обладающие высокой влагостойкостью, застосовують в приміщеннях, що вимагають певного температурного або влажностного режиму.
  Сигнальна розмітка поверхні полів складу також ефективно організовує переміщення персоналу та складської техніки. Така розмітка виконується переважно білими кольоровими складами сплошними і пунктирними полосами. Так вказують шляхи пересування транспортних механізмів, ділянок переходів та стоянок, а також територія зберігання. Ширина ліній розігрів нормативно рівна 100мм. Довжина штриха рівна 500 мм., А відстань між ними рівна 250 мм.При виконанні даної розметок на бетонних або наливних (поліуретанових) полах вибирають епоксидні склади, що мають необхідну стійкість до витискування.

  Read more

  проектування стелажів

  ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» спеціалізується на роботі зі складами, вантажними сховищами і товарними стендами для самих різних галузей промисловості. Виконуємо проектування стелажів. В нас працюють тільки найкращі кваліфіковані кадри. Ясне розуміння систем зберігання, нормативних вимог і проблем, з якими галузі стикаються в повсякденній роботі, створює перспективу до успішного втілення найскладніших технічних рішень. Знання персоналу в поєднанні з практичним досвідом в виробничо-торговельного середовища – своєчасне і чисте виконання всіх пропонованих нами робіт.

  наш прайс

  Структурна компоновка промислових металоконструкцій для складського зберігання істотно різниться за принципом і характером збірки. Наприклад при вимозі легкого доступу до зберігаються товарам деякі структури не закріплені в поздовжньому напрямку. Стійкість до бічних навантажень в цьому випадку багато в чому залежить від використання напівтвердих з’єднань. Общепрінціпіальная компоновка конструкцій – це пари стійок (Рами), жорсткої зв’язкою кріплені один до одного і до основи підлоги. У просторову конструкцію такі елементи об’єднуватися за допомогою системи балок (траверс). Балочние з’єднання створюють опорні ярусні майданчики для зберігання.

  проект стелажа

  Створення проекту передбачуваної стелажній системи і попередня розмітка загальної площі підлоги перед початком монтажу, допоможе забезпечити запропоновані нормативні зазори і необхідну величину робочого простору для безпечного переміщення та зберігання матеріалу і функціонування персоналу складу.

  Плани і креслення включають:

  Розміри для всієї системи і кожного окремого макроузла.
  Секції з відображенням висотних відміток.
  Будівельні і виробничі проходи, проїзди (включаючи шляхи роботи механізмів)
  Ситуаційний план розташування об’єкта в будівлі.
  Профільне відображення конструкцій з рівнями елементів.

  Креслення повинні містити дані по проектного навантаження на секцію і підстава.

  Розробка покликана забезпечити належні розміри в:

  Відстані між піддонами; відстань між піддонами і рамами (бічні)
  Відстань між піддонами і нижньою стороною балок (верхової зазор)
  Відстань і розмір навісу для піддонів (коли потрібно)
  Відстань для пересування автонавантажувачів або іншого мобільного устаткування для вантажно-розвантажувальних робіт.
  Надати доступ до дверей, а так само забезпечити їх безпечне функціонування. Проектування і розрахунок збірних конструкцій проводиться відповідно до українських стандартів, а так само нормами Введення European Maintenance Federation, FEM:
  – 10.3.01 – Регламент допустимих відхилень елементів конструкції;
  – 10.2.02 – Стандарт проектування статичних металевих конструкцій (рекомендації з проектування стелажів для піддонів в складських приміщеннях);
  – 10.2.03 – Керівництво по забезпеченню безпеки металевих стелажів.

  Read more

  складський персонал

  Склад – найважливіший елемент логістики, який представляє місце вантажного зберігання в ланцюзі товарних поставок. У складських роботах важливо своєчасно і точно розподілити вантажі, зробити їх якісну обробку, а так само поводитися з професійним обладнанням. Складське виробництво включає вимоги з охорони праці персоналу і дотримання техніки безпеки. Відповідальність за обробку і збереження товару покладається на весь колектив, який обслуговує площу зберігання. В обов’язки персоналу входять: приймання товару, сортування, маркірування, фасування, комплектація, пакування, завантаження, розвантаження, переміщення вантажу по складської площі.

  У добре організованій системі складського зберігання в приміщенні одноразово працює одна організована бригада. Мінімізована текучка кадрів, всі працівники ознайомлені зі специфікою праці та обслуговується асортименту. Для ефективності товарообігу виконано поділ праці, при здійсненні технологічного процесу персонал злагоджено виконує паралельно йдуть процедури. Кваліфікаційне поділ визначається трудомісткістю технологічних операцій, що визначає зростання технічного рівня і сприяє скороченню числа малокваліфікованих кадрів.

  Стандартний склад складського персона:

  • завідувач
  •  Інженери з техніки безпеки і по надійності
  • диспетчери
  • комплектувальники
  • маркувальники
  • пакувальники
  • Водії навантажувача, штабелера
  • вантажники
  • прибиральники
  • Чітка злагодженість персоналу, який здійснює виробничі процедури з приймання, обліку та зберігання продукції наслідок професійної координації підрозділів підприємства.

  На координацію впливає оснащеність технологічного процесу і ступінь розділеності технологічних процесів. Достич бажаної продуктивності допомагає використання коштів автоматизації, використання комп’ютерних програм обліку та оргтехніки.

  Для відсутності плутанини і проблем з розфасовкою товарного асортименту слід оптимально реалізовувати інтелектуальний і трудовий потенціал працівників складу, що запобігає збиток виробництву і забезпечує якісне зберігання вантажу. Однією з головних і економічно орієнтованих цілей сладского господарства коштує створення самостійної виробничої структури в одну із служб развітотого сервісу, який надає виробничі послуги як підрозділам утворює підприємства, так і стороннім замовникам.

  персонал складу

  Завдання щодо оптимізації сервісу складських систем вирішуються шляхом:

  1) Раціональне застосування трудових, технічних і грошових ресурсів.

  2) Якісний відбір і розподіл кадрів,

  3) Планове підвищення кваліфікації персоналу;

  3) Дисципліна і контролювання робіт в складської системі;

  4) Адекватне матеріальну винагороду учасникам виробничого процесу.

  5) технічне оснащення складської площі і сучасне програмне забезпечення обліку.

  Ревізія складу, інвентаризація та аналіз якості документообігу це головні передумови ефективності складської системи. Частота інвентарної перевірки оновлює знання персоналу про місцезнаходження. Запитальний одиниць, так же це дозволяє знайти помилки, що вимагають виправлення до генеральної ревізії. Інвентаризацію оптимальніше проводити в кілька етапів, зберігаючи роботу складу в цілому, маючи можливість корелювати надходження і вибуття окремих позицій. Відображаючи процеси відвантаження і надходження в відомості і звіти, заповнюючи акти прийому-передачі, фіксуючи все внутрішньоскладські переміщення вантажу підприємство досягає успіху в організації всього складського господарства.

  Важливе значення для потреб складської організації представляє:

  Дотримання вимог нормативно-технічної документації зі складування та зберігання товарів,
  Чітке відповідність умовам договору на зберігання товару.
  Дотримання інструкцій на процеси відбирання, розфасовки і упаковки. Дотримання правил переміщення і комплектації товарного асортименту.
  Дотримання деяким прикладним правилам складського сервісу закріплює ставільность роботи системи зберігання в безпечному ключі:

  1.Заведующій тримає під постійним контролем вхід і вихід зі складу, завжди особисто звіряючи входять і виходять людей.

  2.Завідувач не дозволяє знаходиться складі стороннім, не включених до складу складського персоналу, людям, якщо на те немає вказівки керівництва компанії.
  3.При вимушеному відсутності завідуючого складом-склад замкнений.
  4.Розміщення вантажу відбувається при його контролі згідно з правилами еффетівного виробництва.
  5.Виносить товари з малим терміном гарантії на 1-ю операційну лінію.
  6.Веде облік індивідуальних умов доставки обраних товарів.
  7.Стежить за оптимальним розподілом вантажу на місцях зберігання.
  8.Контролює за допомогою помічників кріплення бирки зі стікер / штрих-кодом.
  9.Контролює за допомогою помічників присвоєння вантажу унікального коду і виконує обліковий список кодованого вантажу;

  Read more

  Процес завантаження і відвантаження продукції зі складу

  Підготовка замовлення і відвантаження є дуже важливим елементом в ланцюгу логістичних послуг з моменту зберігання до моменту доставки. Вона включає в себе всі операції, необхідні для відбору вантажу з його місця зберігання на складі. Процес підготовки до відвантаження складається з двох основних процедур: відбір товару, запитуваної замовником і його упаковка. Найбільш ефективно утримувати високооборотний товар поруч із зоною відправки, скорочуючи транспортні пересування і заощаджуючи робочий час персоналу.

  На підставі замовлень на поставку і планових операцій на відвантаження продукції замовникам складської системі необхідна диспетчерська служба, що здійснює оперативне управління даними операціями для оптимізації процесу товарообігу.

  відвантаження на складі

  Підготовка замовлення починається з моменту отримання диспетчером даних з відбору в області зберігання. Оператор повинен отримувати детальну і чітку інформацію про дані необхідного до відвантаження товару. Для чіткої відповідності замовлення поставки, важливо, щоб в системі обліку були правильно заповнені всі графи маркування та місцезнаходження.

  Оснащеність складської системи спецтехнікою, що дозволяє з високоточно визначити вагу, дозволяє щільно розміщувати товари в транспортних засобах.

  отгрузка со склада

  Відвантажувальний процес в системі складається з:
  1. Обробки замовлень на предмет наявності запитуваної вантажу на складі.
  2. Предметної відбору запитальний вантажу з місця зберігання.
  3. Переміщення запитальний об’єкта в зону комплектування.
  4. Комплектування замовлення і упаковка (формування, тарування).
  5. Докомплект пакувальним листом, з кріпленням на грузоместе.
  6. Обтягування стрічкою грузомест.
  7. Маркування товарних одиниць.
  8. Пакетування грузомест.
  9. Переміщення вантажу в операційну зону.
  10. Завантаження логістичних механізмів.
  11. Оформлення накладних.

  Як тільки вантаж надходить на склад або залишає його, він піддаються обліковому контролю запасів складу. Це забезпечується умовою правильного зберігання. Процедури мають на увазі використання вилочного навантажувача або штабеллери для переміщення, а потім розміщення його в регламентоване місце. Для моніторингу складські компанії зазвичай використовують комп’ютерні програми відображають рівень запасів, це дозволяє уникнути надлишку або нестачі товару при запиті на відвантаження. Кожен продукт повинен мати інвентаризаційний номер.

  Для оптимізації даних процесів необхідно розміщувати плани стелажів з описом місць зберігання на інформаційних стендах, для орієнтування персоналу. Сприяє ефективності та облікова маркування вантажу на обгорткового шарі коробок, виконана великим шрифтом, для одягненого вибору маршруту такелажних засобів. Для штучних товарів прийнятний спосіб штабельной укладання на стелажну систему. Аналогічно виконується складування вантажу в мішках, ящиках, кулях, або бочках.

  Облаштовуючи стелажна ряд необхідно забезпечити його стійкість, дотримуючись допустиму висотність і прямий доступ до вантажу. Висота призначається залежно від характеристик вантажу та його упаковки, характеристиками навантажувача і граничного навантаження на секцію.

  Підвищення стійкості забезпечується рівною вистройкі тарної упаковки отностительно один одного. У перехресних секціях розміщують тари різного розміру – верхні упаковки кладуть поперек нижніх. У зворотний секцію вантажать мішки, – верхній ряд укладають на нижній в зворотному порядку.

  У складських приміщеннях необхідно підтримувати нормативну циркуляцію повітря, інсоляцію і протипожежні норми-вантажі кладуть не ближче 500 мм. від стін і 1500 м від приладів опалення. Між рядами влаштовуються проходи від 1,5. до 5м.шіріной.

  При стелажному способі зберігання товари, індивідуальній упаковці або розпаковані укладають в секції стелажів на палети. Рядове зберігання вантажу, розміщеного на палетах, дозволяє збільшити щільність зберігання і оптимально використовувати площу приміщень зі збереженням можливості для операційних переміщень спецтехнікі.Паллетний спосіб дуже ефективний – за допомогою автонавантажувачів палети розміщують на траверсах або рейках, виконаних на декількох рівнях. На нижніх ярусах розміщуються вантажі, відбір і вивантаження яких виконується вручну, на верхніх – за допомогою механізмів.

  Read more

  Упаковки та витратні матеріали на складі

  Швидкість, правильність і результативність підсортування замовлень – одне з основоположних правил ефективної роботи складської системи. Це залежить від надійності ідентифікації упаковок, їх форми, габаритів і готовності їх до переміщень. Якість упаковки впливає на транспортні витрати і щільність сховищ. Упаковка повинна бути міцною, зручною, пристосованої під такелажні роботи. Для забезпечення гарної функціональності складу необхідно дотримуватися деяких правил її зберігання та використання.

  У середовищі торгових і виробничих площ часто правила по роботі з упаковками і расходниками не дотримуються. Часто не призначена зональність їх зберігання. Вид упаковки не відповідає особливостям вантажу або кліматичних умов.

  Найчастіше пакувальний матеріал взагалі не має на складі відокремленого місця зберігання, перебуваючи в безладді по всій складської площі. Відсутня облік видів і номенклатура упаковки або їх враховане кількість не відповідає фактичному. Це сприяє уповільненню в пакувальних і підготовчих процесах. Відсутність регламенту і операційного контролю пакувальних процесів, як і їх витрати призводить до незадовільного обслуговування постачальників і замовників. Дані характеристики можуть привести до серйозних наслідків для підприємства в цілому.

  упаковка

  пакувальний складської матеріал

  пакувальний складської матеріал

  Існує перелік критеріїв, покликаний забезпечити підприємства-відправники до чіткої взаємодії з логістичних компаніями і збалансованої відвантаження з товарного складу, що проходить без збоїв.

  Пакувальне стан вантажу дожно відповідати встановленим складським правилам.
  У роботі бере участь тільки товарний вантаж, який відповідає комплектності та якості стандартів вимогам і технічним умовам.
  На обгорткового облицюванні зобов’язана бути обліковий маркувальний номер.
  Точна визначеність кількості вантажу, вага, формування.
  Місце зберігання вантажу -задокументіровано відповідно до стандартів і технічних характеристик вантажу, а також нанесені дані про постачальника та отримувача.
  Документація по відвантаженню і розрахункові дані, своєчасно надіслані замовнику в заздалегідь обумовленому і встановленому порядку.
  Сертифікати, що засвідчують якість та документи враховують комплектність вантажу.
  Пильний контроль у встановленні чисельності вантажу і оформленні розрахункових і відвантажувальних документів на нього.
  При доставці автотранспортом і іншими видами техніки вантаж знаходиться під впливом зовнішнього середовища – погодними умовами, вібраціями.

  Нормативна укладання товарного ряду в транспортну тару забезпечить відсутність деформації вантажу.
  Для створення гарної стійкості транспортній тарі в умовах багатоярусної навантаження необхідно застосовувати амортизаційні пристосування, що зменшують можливість пошкодження товару всередині транспортної упаковки в період транспортування і обробки. Можливі до застосування амортизаційні та матеріали прокладок: пінопласт, катишки із згорнутого гофракартон або щільного паперу. Рухливі елементи після кріплення прокладними матеріалами потрібно додатково фіксувати клейкою стрічкою. Випирають частини вантажу повинні бути отсоеденени і упаковані окремо. Розбірні елементи поділяються і пакуються окремо з амортизаційними прокладками, гострі частини елементів додатково обертаються щільним нервучкого матеріалом з фіксацією клейкою стрічкою.

  Транспортна упаковка повинна підходити до габаритів вантажу, так як переповнена тара під час транспортування рветься, а напівпорожня легко мнеться. Всередині упаковки так само прийнятні амортизаційні пристосування і матеріали прокладок.

  види упаковки:

  Піддон – вантажна площадка для транспортування механічним транспортером;
  Скотч – самоклеящаяся плівка для запобігання від бруду або зволоження;
  Обрешетка- каркас з дерев’яних дощок і брусів;
  Тюк – мішки матерчаті з перев’язкою;
  Коробка з картону – формована упаковка з щільного паперу;
  Бочки металеві, для доставки рідин.
  Плівка бульбашкова – гнучкий прозорий поліетилен, ппредотвращающій пошкодження крихких предметів;
  Дерев’яні або пластикові ящики, для тендітних предметів;
  Треппинг-стрічка для фіксації важких предметів;
  Барабани для доставки пастоподібних і рідких товарів;

  Read more

  Принцип організації роботи складу

  Організація складських площ представляє економічний стан підприємства. Потрібно споконвічно осмислювати, що вкладено в саме поняття складу. Існування складу – велика проблема, якщо склад не розглядається в сукупності як комплекс по виконанню складських операцій. Збереження можливо буде забезпечена, а ось злагодженість і ясність у відносинах з постачальниками і споживачами може порушиться.

  Для сприяння грунтовної динаміки формування процесів на складі непотрібна стабільна перевірка, що дозволяє своєчасно реагувати на попередні ознаки ймовірних збоїв в роботі із завантаження чи розвантаження. Стабільний нагляд і аналіз передбачає складську ситуацію і потреби по реорганізації або перебудови площі зберігання.

  Для вірного розгляду організації складу висловимо найважливіші позиція його роботи.

  Організація і перевірка.

  Вирішенням цього питання необхідно бути зайнятим одній відповідальній особі.
  Матеріальна відповідальність. Має бути доручена одній особі.
  Єдиноначальність контролю. Організатор, кому доручена матеріальна відповідальність, так само вивчає і контролює відбуваються на складі процеси.
  Оптимальне розміщення. Відповідність методів руху вантажно розвантажувальних механізмів увазі стелажній системи за принципами FIFO, LIFO або поєднанню цих принципів.
  Присутність обліку складських процесів і звітний аналіз в запланований час. Обов’язкове документальний супровід всіх пересувань вантажу на складі.
  Планування процесів розвантаження і завантаження товару.

  Системність обліку товару.

  Визначає необхідність абсолютної зупинки роботи складу або поетапну інвентаризацію в різний час.
  Регламент роботи персоналу. Чіткий графік, який визначає прибуття, перебування та усунення груп співробітників з складської площі.
  Вчасне виконання складських замовлень залежить від організації роботи в цехах і ефективного аудиту. Зачату склад – буфер, призначений для регулювання потужностей виробництва і продажів, поєднаний із зоною переробки вантажу, формування, комплектації.

  Складська система складається з:

  Задана площа;
  Робочий персонал;
  Устаткування для роботи з вантажем;
  Вантаж.
  Організація вантажно-розвантажувальних робіт.
  Документообіг та система товарного обліку;
  В ефективно організованої складської системі не припустима концентрації робочого персоналу в одному місці і взаємно процесів.

  Найбільш часті причини виникають збоїв:

  Невідповідність транспотних механізмів габаритним характеристикам матеріалу, перетин потоків переміщення вантажу, неякісне розпланування простору, неоптимальний регулювання робіт. Такі характеристики уповільнюють товарообіг і створюють ризик нанесення ушкоджень співробітникам і поломку техніки.работа склада

  Відсутність правильного планування роботи складу призводить до того, що заплановані операції перетинаються в часі і просторі. Елементи складської системи відчувають навантаження на увазі слабкого планування роботи навантажувачів і персоналу, коли планові операції по завантаженню-вивантаженні перетинаються в часі або просторі складу. Відсутність організації персоналу часто основна причина повільної роботи складської системи. Пильне спостереження за роботою навантаження і рагрузкі виявляє проблеми товарообігу. Проведення візуальної інспекції відповідальною особою складається в реєстрації стану покриттів, місць зберігання і техніки, зверненням, зберіганням і переміщенням вантажу.

  Основні ознаки поганого функціонування складської системи:

  Вантаж знаходиться на складі в неформатних стані;
  Вантаж зберігається на підлозі врозкид і не ідентифікований відповідно системі обліку;
  Упаковки продажу або зберігання пошкоджені;
  Під’їзд до місця зберігання важко або взагалі неможливо;
  Переміщення вантажних механізмів хаотично і неузгоджено;
  Періодично виникає нестача місць для розміщення товару;
  Періодично виникає нестача техніки для обслуговування системи;
  Періодично виникає недокомплектація при відборі продукції;
  Вонікновеніе таких ознак вказує на те, що на складі не збалансована система зберігання. Часто буває що правила роботи складу не призначені або доведені до персоналу або працівники складу просто не дотримуються правил роботи. Це безпосередньо виявляє низький рівень виконавської дисципліни. Іноді на складі вобще не введена система обліку або її здійснення неможливе.

  Такий підхід створить додаткові витрати на відбракування, перепакування або перевантаження. Коли частина ресурсів постійно направляється на додаткові операції, а так само неготовність товару до вантажно-розвантажувальних робіт призводить до підвищення терміну виконання замовлення або його зриву. Важливою деталлю при проведенні візуальної екпертизи роботи складу, є відповідність характеристик вантажу типу складської системи зберігання і її комплектація.

  Тип стелажній системи визначає принцип завантаження, вивантаження і зберігання. Це в свою чергу вказує на тип обслуговуючої техніки (штабелер, навантажувач, гідравліческоая візок і ін.).

  Read more