• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • Торговий стелаж

  Торговий стелаж

  Торговий стелаж використовується для демонстрації та зберігання різних товарів, в операційних і торгових приміщеннях підприємств, в офісах продажів.торгові стелажі київ

                                                                                                      демонстраційний стелаж

  Такі стелажні системи добре орієнтовані на середні і малі торговельні точки, що мають широкий асортимент, і працюють в системі самостійного відбору (маркети і моли). Торгові системи зберігання виробляють різної висоти і ширини, з їх допомогою в торговому залі можна вигідно використовувати торгову площу. Металеві торгові стелажі зручні для викладки і демонстрації товарів будь-яких габаритів при заданому допустимому вазі. Ці види стелажних конструкцій випускаються переважно пофарбованими. Покриття стелажів здійснюється порошковими фарбами з пластифицирующими наповнювачами. Колірна палітра включає широкий вибір відтінків.кутові пристінні стелажі

  Поділяють такі системи на:

  – стелаж для гастрономії
  – стелаж для побутової хімії
  – стелаж для рослин і квітів
  – стелаж для лікарських препаратів
  – стелаж для будівельних матеріалів
  – стелаж для одягу і взуття
  – стелаж для метизів

  За способом установки:

  кутові, острівні, настінні і пристінні стелажі

  пристінний стелаж

  За способом розміщення:

  розташування товарів на полицях,
  вагу на гачках.
  навіс ємностей
  Товарні стелажі досить універсальні конструкції, виставлені в ряди створюють множинний асортимент, зберігаючи цінну торгову площу залу з зручністю для відвідувачів і персоналу.

  З конструктивних особливостей будови торгові стелажі можна розділити на:

  -сітчасті,
  -перфоровані,
  -гладкі.

  Купити товар, який грамотно і естетично викладений на зручних торгових стелажах, завжди приємно. Ви можете замовити для свого магазину відповідний стелаж, вказавши розміри робочої площі, вид товару і необхідний колір. ТОВ “ЄВРО СТЕЛАЖ” влаштує вас в ціні монтажу і терміни виконання.

  По стороні розміщення товарів торгові стелажі класифікуються на:

  • односторонні
  • двосторонні
  •                                                                                                                                                                                                                                         Односторонні Виріанти увазі односпрямоване розташування продукції. Двосторонні виконуються з двостороннім використанням полиць. Завдяки такому розташуванню (з двох сторін ряду), воможно викласти необхідну кількість продаваного асортименту і забезпечити зручний доступ покупців до преобретать, заощадивши при цьому на часу пошуку і відбору.

  Стелажі можуть йти в комплекті з:
  фризами звичайними і з підсвічуванням;

  прямими і універсальними кронштейнами, що встановлені під нахилом (15 ° -30 °);

  звичайними і посиленими полицями (2 жорстких профілю).Двухсторонние стеллажи

  Стелажі так само комплектуються полками різної ширини і висоти, кошиками, гачками і т.д. Полки, гачки і корзини можуть бути виконані горизонтально або під заданим кутом. У деяких випадках полки монтуються з обмежувальним бортиком, що дозволяє уникнути падіння продукції при закрузка або зсуву при фунціональном побуті.

  Стелажі переважно розташовують в центрі і біля стін торгового залу, що дозволяє оптимально рагранічіть загальне торгове приміщення. Для торців у рядовий конструкції використовують торцеві стелажні секції.

  ТОВ “ЄВРО СТЕЛАЖ” допоможе вам реалізовать раціональну розстановку стелажів з урахуванням специфіки вашого товару. Попередньо ми проектуємо кілька можливих варіантів (допустимих нормативно), а ви вибираєте більш сподобався.