• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • про нас

  ТОВ “Євро Стелаж” сформована для облаштування площ під складські потреби.

  Наша компанія виконує монтаж всіх видів стелажного обладнання. Стелажні системи, зібрані нашими монтажниками, мають підвищений термін служби завдяки великому досвіду роботи у наших співробітників. Ми осущестляются так само сервісне обслуговування смонтіроанних стелажів.

  ТОВ “Євро Стелаж” – компанія для монтажу стелажів завжди виконує в обумовлений термін і великі і малі обсяги робіт, при цьому гарантує надійність зібраних конструкцій. Ви можете так само розраховувати на акційне сервісне обслуговування (см.АКЦІІ) протягом 3 місяців після завершення монтажу. Всі матеріали і конструкції застосовуються ТОВ “Євро Стелаж” мають сертифікати відповідності та виконані належним чином. Евростеллаж сервіс працює для вас. Всі роботи проводяться в строгій відповідності з:

  ДБН А.3.1-5-96 Організація будівельного виробництва

  Приховані роботи підлягають огляду зі складанням актів за формою, встановленою ДБН А.3.1-5-96

  проектування проводиться з урахуванням:

  ДБН Д.2.2-9-99. Збірник 9. Металеві конструкціібистрий монтаж стелажа13

  ДБН А.2.2-1-95. Проектування. Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будівель і споруд. Основні положення проектування.

  Обробку замовлень, ми здійснимо максимально швидко, як і їх виконання. Ми враховуємо всі побажання замовника. Більшість среднеоб’емних надходять підрядів ТОВ “Євро Стелаж” виконує протягом тижня-двох, таке не зможуть вам влаштувати багато псевдопрофільністю організації. У найкоротші терміни наші співробітники здійснять завмер, проектування і складання стелажних конструкцій – для чого потрібно лише оформити замовлення, узгодити технічне завдання і укласти договір.

  Для поліпшення якості нашого обслуговування просимо вас писати в цьому форумі про всім, що вам подобається чи ні. Всі питання будуть розглянуті на протязі доби. Акції на монтаж стелажа ви можете спостерігається в нашому блозі. швидкий монтаж стелажа забезпечить вам ТОВ “Євро Стелаж”