ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» спеціалізується на роботі зі складами, вантажними сховищами і товарними стендами для самих різних галузей промисловості. Виконуємо проектування стелажів. В нас працюють тільки найкращі кваліфіковані кадри. Ясне розуміння систем зберігання, нормативних вимог і проблем, з якими галузі стикаються в повсякденній роботі, створює перспективу до успішного втілення найскладніших технічних рішень. Знання персоналу в поєднанні з практичним досвідом в виробничо-торговельного середовища – своєчасне і чисте виконання всіх пропонованих нами робіт.

наш прайс

Структурна компоновка промислових металоконструкцій для складського зберігання істотно різниться за принципом і характером збірки. Наприклад при вимозі легкого доступу до зберігаються товарам деякі структури не закріплені в поздовжньому напрямку. Стійкість до бічних навантажень в цьому випадку багато в чому залежить від використання напівтвердих з’єднань. Общепрінціпіальная компоновка конструкцій – це пари стійок (Рами), жорсткої зв’язкою кріплені один до одного і до основи підлоги. У просторову конструкцію такі елементи об’єднуватися за допомогою системи балок (траверс). Балочние з’єднання створюють опорні ярусні майданчики для зберігання.

проект стелажа

Створення проекту передбачуваної стелажній системи і попередня розмітка загальної площі підлоги перед початком монтажу, допоможе забезпечити запропоновані нормативні зазори і необхідну величину робочого простору для безпечного переміщення та зберігання матеріалу і функціонування персоналу складу.

Плани і креслення включають:

Розміри для всієї системи і кожного окремого макроузла.
Секції з відображенням висотних відміток.
Будівельні і виробничі проходи, проїзди (включаючи шляхи роботи механізмів)
Ситуаційний план розташування об’єкта в будівлі.
Профільне відображення конструкцій з рівнями елементів.

Креслення повинні містити дані по проектного навантаження на секцію і підстава.

Розробка покликана забезпечити належні розміри в:

Відстані між піддонами; відстань між піддонами і рамами (бічні)
Відстань між піддонами і нижньою стороною балок (верхової зазор)
Відстань і розмір навісу для піддонів (коли потрібно)
Відстань для пересування автонавантажувачів або іншого мобільного устаткування для вантажно-розвантажувальних робіт.
Надати доступ до дверей, а так само забезпечити їх безпечне функціонування. Проектування і розрахунок збірних конструкцій проводиться відповідно до українських стандартів, а так само нормами Введення European Maintenance Federation, FEM:
– 10.3.01 – Регламент допустимих відхилень елементів конструкції;
– 10.2.02 – Стандарт проектування статичних металевих конструкцій (рекомендації з проектування стелажів для піддонів в складських приміщеннях);
– 10.2.03 – Керівництво по забезпеченню безпеки металевих стелажів.