транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами.

ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» виконуючи монтажні види робіт, так само виконує замовлення і транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами. Металоконструкції, призначені для збирання – стелажі, переміщаються в кузові вантажного автотранспорту до місця монтажу і складуються в попередньо відокремленому місці. Кожен елемент стелажної системи укладається і упаковується в спеціальний обгортковий шар, який зберігає деталі в цілісності. У комплект металевих збірних стелажних конструкцій входять: стійки, траверси, підп’ятники, захисту стійок, набори кріплення, коли передбачені болтові з’єднання. В якості ущільнювача при перевезеннях в кузові застосовується поліурітановие стрічки і картонні прокладки. Кожен вид матеріалу має власну відокремлену картонну облицювання.

З метою скорочення термінів перевезення, необхідно приділити підвищену увагу ретельній підготовці переїзду і максимально точно спланувати етапи робіт з урахуванням цілого ряду параметрів:

При транспортуванні (доставки, перевезення) металоконструкцій пачки з матеріалом і коробки повинні бути розміщені і закріплені в кузові способом, що запобігає їх переміщення або зміщення відносно один одного в процесі руху.

У процесі транспортування і зберігання забороняється вміщувати на елементи конструкцій важкі вантажі, що можуть викликати деформацію елементів і пошкодження покриття.

Довжина кузова повинна бути не менше розміру самого довгомірного елемента. Рекомендована швидкість транспортного засобу – до 80 км / год.

доставка стелажа київ

транспортування

транспортування
Завантаження та вивантаження елементів повинно здійснюватися штабелями в 1 ярус, за допомогою підйомної техніки з закріпленням вантажу в 6/4/2 точках м’якими стропами, при довжині елемента 5м. і більше – за допомогою траверс (розподільчими вага вантажу при вантажно-розвантажувальних роботах). При ручному розвантаженні необхідне залучення достатньої кількості робітників, які мають досвід робіт по такелажу. Переміщення оцинкованих виробів виконується вантажниками в рукавицях, так як при контакті поверхні елементів в місцях торкань залишаються плями.

Категорично забороняється:

– вивантаження металоконструкцій на заводнення і забруднені майданчика;

– допущення ударів по елементам і їх скидання з якої б то не було висоти;

– витяг окремих елементів з штабелів волоком;

Для вибору оптимальної схеми складування необхідна класифікація вантажу

Зберігання металоконструкцій повинно відповідати наступним вимогам:

Місце зберігання – закриті приміщення або навіси, що виключають пряме попадання сонячних променів і атмосферних опадів, а також утворення конденсату всередині пачки через коливань температури і вологості.

Спосіб розміщення – елементи стелажних систем слід розміщувати, вживаючи заходів проти самовільного зміщення, осідання, опадання і розкочування складованих матеріалів. на дерев’яних підкладках 50×100 мм, довжиною на 100 мм перевищує ширину пачки, з кроком не більше 2 м один від одного.

Умови зберігання повинні виключати механічні пошкодження, зміщення листів щодо один одного, а також вплив агресивних рідин і відкритого полум’я.

При зберіганні металоконструкцій під навісами або в неопалюваних приміщеннях повинні бути прийняті додаткові заходи по виключенню освіти і накопичення конденсату всередині упаковки.

У місця зберігання елементів стелажа не припустимі зварювальні роботи і роботи з шліфувальним інструментом.

Термін зберігання стелажних конструкцій, покритих захисною плівкою не більше 1 місяця.

Зберігання елементів з нанесеною плівкою під прямими сонячними променями призведе до змін властивостей клею, що несе в наслідку проблеми видалення плівки з поверхні елементів. Плівковий шар неприпустимо знімати при низьких (не нижче 20 ° С) і високих температурах повітря (не вище 40 ° С).