• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • палетні стелажі

  палетні стелажі

  Палетна стелаж – це визнане краще рішення для пристрою великих складських приміщень. Палетні стелажі підходять для зберігання дуже різної продукції. Такий вид стелажних систем має широкий діапазон настройки розмірів по ширині, висоті і числу розташовуваних палет.

  палетний стелаж

  Сортамент стелажів містить конструкції:

  зі звичайної сталі;

  з нержавіючої сталі;

  з лакофарбовим покриттям;

  Залежно від матеріалу виконання конструкцій слід можливість вибору варіанта їх розміщень (відкриті майданчики або внутрішні приміщення). Співробітники компанії «ЄВРО СТЕЛАЖ» кваліфіковано підберуть конфігурацію, розмір, кількість і схему монтажу. В ході передпроектної опрацювання враховуються і «окремі» вимоги замовника.

  Збірка конструкцій проводиться за місцем після розрахунку площ враховує характеристики вантажу, а так само з дотриманням габаритів приміщення складу, технічних характеристик погрузочіков і необхідних способів завантаження.

  Стелажі з товарами можна змонтувати в кілька ярусів, що дозволяє використовувати площу складського приміщення максимально продуктивно і вигідно. В цьому випадку палети кріпляться на поверхні стелажів, що дозволяє найбільш зручно організувати розвантаження-навантаження зі збереженням доступності. Палетні стелажі складаються з декількох окремих скріплюються окремих елементів для складання в просторову стелажну конструкцію в необхідних пропорціях, які задають кількість місць зберігання. Конструктивні особливості елементів паллетной конструкції варьіруються, а їх вибір залежить від необхідного навантаження.

  Палетні стелажі призначаються для зберігання і штучних вантажів, і вантажів укомплектованих в контейнери, коробки і мішки. Основна відмінна характеристика цих стелажів це – зручність в зональності секцій при ручній обробці вантажу, обумовлений забезпеченням вільного доступу до будь-якого вантажу, що зберігається на полицях.
  Сфера застосування цих конструкцій велика: об’ємні складські комплекси, великі торгові території, авто гаражі.

  Різновиди систем палетніх стелажів

  300x246
  Стелаж в приміщеннях автосервісу
  Стелаж для інструментів – прекрасний варіант для облаштування місць зберігання в гаражі або в приміщеннях автосервісу.

  Стелаж в гаражі

  Конструкція паллетних стелажів обумовлена ​​зручністю і практичністю. Основні переваги які дають стелажі для гаража:

  За допомогою пристрою цих конструкцій з’являється впорядкованість інструменту і чистота робочого місця. Час на пошук необхідного обладнання та електроприладів скорочується. З установкою стелажа ви звільняєте додатковий простір для функціонування.

  архівні стелажі
  Створені переважно для довготривалого зберігання документів в обладнаних сухих приміщеннях (архівах).

  архівний стелаж

  Застосування архівних стелажів дозволить вам заощадити до 50% корисної площі приміщення.

  Металеві архівні стелажі дозволяють оптимально організувати діловодство і забезпечують постійний доступ до папок і каталогів. Можуть бути використані для зберігання невеликих вантажів в коробках або поштучно. Цей вид популярний в діловодної середовищі: офісах, фінансових установах, бухгалтеріях.

  Конструкції стійок архівних металеві стелажів можливо змонтувати в різних конфігураціях: «лінія»; «Спарені»; «Г-образно». Архівний стелаж може бути як стаціонарний, так і мобільний (пересувний).

  Технічні характеристики паллетних стелажів:

  розміри паллетних