• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • набивні стелажі

  Це такі складські металеві стелажі, які мають на увазі зберігання вантажів на піддонах і передбачають роботу складської техніки безпосередньо всередині стелажа.

  Конструкція набивних стелажів складається з вертикальних стійок (перфорований гнутий куточок) діагональні розкоси для з’єднання вертикальних стійок. Розкоси забезпечують стійкість і міцність стелажній конструкції, горизонтальні напрямні (траверси), на які укладаються піддони, кронштейни для кріплення і систему огорожі, яка захищає конструкцію стелажа від пошкоджень при зіткненні зі складською технікою.

  набивні стелажі київ

  Підрозділяється на два види набивних глибинних стелажів, що застосовуються в разі потреби:
  Тупикові. Функціонують за алгоритмом дотованої відвантаження, тобто якщо вантаж прийшов 1го числа, а слідом надійшло ще кілька вантажів однотипного формату, то він відвантажується останнім. Перемещатся вантаж, що знаходиться тільки в зорової зоні комірника. Найчастіше використовуються з метою зберігання фактично однакових товарів. Найкраще такі конструкції стелажів застосовувати для вантажів з довгостроковим зберіганням.
  Прохідні. Наскрізна конструкції, коли завантаження може проводитися з одного боку стелажній системи, а вивантаження – з іншого. Використання такого виду стелажа обумовлено необхідністю зональної кордоном вивантаження і навантаження, найчастіше їх можна зустріти в пунктах пропуску. Прохідні стелажі оптимальні на складах з високим показником товарообігу, з огляду на те, що завантаження вантажу відбувається з одного боку стелажа, а вивантаження з іншого. Часто застосовуються на складах швидкопсувних товарів.
  Набивні стелажі влаштовані для роботи зі стандартними розмірами: EURO (1200 * 800 мм) і FIN (1200 * 1000 мм), можливо пристрій піддонів шириною 1200 мм. (Cпецзаказ). Складування піддонів здійснюється короткою стороною в глибину. При монтажі паллетних конструкцій нестандартних розмірів конструкцій виготовляються під замовлення, з урахуванням характеристик поддонов.Еті стелажі добре підходять для економії площі складу, забезпечуючи найвищий коефіцієнт використання виробничих площ. Виконання на складі набивних стелажів дозволяє добится мінімальної вартості зберігання палети-місця. Система набивних стелажів тримає яруси палет з навантаженням до 1500 кг. на кожну паллету. Така система стелажів забезпечує захищене блочне складування товарів, які є занадто тендітними або які не годяться для штабелювання один поверх іншого. Ідеальні для зберігання вантажу з низьким коефіцієнтом товарообігу і з великим терміном придатності. Особливо привабливі набивні стелажі в тих складах, де вартість місць зберігання висока, в холодильних і морозильних камерах.