• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • Мезоніни (багатоярусні стелажі)

  Мезоніни (багатоярусні стелажі)
  Багатоярусні стелажі, які використовуються для компактного складування різних обсягів в умовах обмеженого простору. Мезонін є металоконструкцією, незалежної від основних несучих елементів будівлі.

  Даний вид стелажних конструкцій підрозділяється на 3 підвиди:
  – мезонін на поличних среднегрузових стелажах;
  – мезонін на фронтальних палетних стелажах;
  – мезонін-платформа на колонах і фермах.
  Конструкція виконується з несучого каркаса, полиць зберігання, перекриттів міжповерхових, сходів для повідомлення поверхів, огорож, воріт під завантаження-розвантаження.Мезоніни (багатоярусні стелажі)

  Величина навантаження на панель мезоніну варіюється від 50 до 1000 кг виходячи з вагових характеристик вантажу.

  По поверхні полиць передбачається захисний настил.

  Настил умовно ділиться по фактурному увазі і виду матеріалу. розрізняють:
  – Металева оцинкування або пофарбований;
  – Сітчаста (метал);
  – Профлист (метал);
  – Прес решітка (метал);
  – Дерев’яний: фанерний, ДСП;
  Широке поширення мезоніни отримали на одежних і взуттєвих складах, в архівах, на багато-номенклатурних складах, де потрібен оперативний доступ і переміщення штучних товарів.

  Ці конструкції часто називають – поверхові стелажі. По виду розміщення мезоніни розрізняються в наступному:

  отдельностоящие мезоніни
  Монтуються окремими вантажними платформами, що дозволяють оптимально розподіляти площа складу. Можливі до застосування в офісах, що володіють необхідністю наближеною розвантажувально-навантажувальної зони. Окремі мезоніни так само характеризуються зручністю облуговування і відмінною рисою міцності.

  багатопрохідні мезоніни
  При їх монтажі застосовують складові поличних або палетних стелажів. Характеризуються наявністю доступу до всіх ділянок зберігання. Якщо вам необхідно буде дістати будь-якої товар вам це буде не важко і не буде необхідності перекладати з місця на місце інші складові. Економічна вигода зростає за рахунок двох або триразового використання площі підстави, що може виключити необхідність в організації додаткових складських площ. Такі системи можуть бути обладнані ліфтами та штабелерами.

  Така конструктивна система вироблена з метою оптимального використання складської площі. З її допомогою реалізована можливість здійснення ручної обробки вантажів на верхніх ярусах без використання навантажувачів. У зв’язку з цим мезоніни мають велику перевагу для власників і невеликого приміщення. Для облаштування даної конструкції висота складу повинна бути не менше 5 м.

  Технічні характеристики мезонін:

   

  таблиця мезонін