• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • консольні стелажі

  консольні стелажі

  Консольні стелажі являють собою збірно-розбірну металеву систему, конструктивно виражену грати з вертикальних стійок, опорних і несучих консолей, розташованих горизонтально. Консольний елемент призначений для розміщення на зберігання будівельного, виробничого і побутового матеріалу.

  Підрозділяється даний вид стелажних конструкцій на 2 підвиди:

  для тарно-штучних вантажів;
  для довгомірних вантажів;
  Грузонесущим елементом для стелажів 1 підвиду є консольні елементи (консолі), приєднані до тіла металлостоек. Місця заміщення виконуються в формі ярусу «куточків». Основа системи-опорні планки стрижневий решітки стійки. Ці системи можуть реалізовуватися і в варіанті “коротун”. Поздовжні металозв’язку, що з’єднують стійки, монтуються в передній і задній площинах секції. Важливо, що кріплення стійок поверху обов’язково.

  Відмінною особливістю 2 підвиду є виконання металоконструкцій на колонній консольном ряду. Цей варіант можливий до виконання у вигляді одностороннього і двостороннього разположеніе гілок консолі. Колони цієї конструкції фіксуються між собою зв’язками (уздовж), а в окремих панелях – розкосами, влаштованими в середній площині колон. При монтажі консольних стелажів на території майданчиків з сейсмічністю 8-9 балів, на полицях додатково повинні бути передбачені упори, що запобігають сповзання вантажів.

  консольний стелаж київ

  Консольні стелажі прекрасно працюють під великими і малими вагами. Консольну систему переважно застосовують для розміщення довгомірних вантажів – труб, прокату, будівельних товарів. Ці конструкції підійдуть і для негабаритних виробів, що мають формованні упаковку.

  Елементи конструкцій виготовляються з прокатних металопрофілей.

  Конструкції стійок стелажів і кронштейни консолей перфоровані по всій довжині. Перфорація конструкцій полегшує навантаження на підставу. Розподіл консолей по висоті виконується стандартизовано з кроком 50 і 100мм. Це сприяє досягненню точної висоти монтування. Функція регулювання консолі дає можливість пристосуватися до будь-якої необхідної висоті вантажу. Несуча спроможність 1 консолі варіюється від 500 до 1500 кг.

  Для забезпечення безпечного функціонування складського підприємства системи консольних стелажів укомплектовуються захисними сітками, відбивачами, обмежувачами. Конструктивні особливості даної системи робить можливим не тільки жорсткий кріплення профілю до підлоги, але і можливість пристрою досить рухомої основи. Цей вид стелажній системи все краще встановлюється на мобільних платформах. Вантажним механізмом в даному випадку найчастіше виступає кран-балка.

  Розрахунок вартості монтажу для середньої консольної конструкції

   

   

  -1024x368