Системи складського інформування включають деталі інтер’єрного оформлення, технологічного та піднімального обладнання та транспортного, їх фарбування та розташування. Дизайн складу та його внутрішніх приміщень базується на підставі сприйняття людиною величин освітлення, кольорів поверхні стін та обладнання, габаритних розмірів. Контрастні перепади квітів, їх поєднання, добре розрізнені у виробничих умовах стимулює виробничий процес і формує доступну базу для швидкого орієнтування персоналу в приміщеннях зберігання. Від символіки, а також від геометричних форм і розмірів залежить, інформація про приміщення сприймається природним шляхом, або увага до певних деталей потрібно залучити.
Є кілька варіантів застосування кольорів, що створюють різний контраст у оформленні складських приміщень. Виделение кольором окремих елементів підйомно-транспортного та іншого виробничого обладнання, сигнально-попереджувальне виділення зон, меж і поверхонь, а також правильно виконана колористика та геометричні складові допомагають:
– підвищити освітленість приміщень складу;
– забезпечити сприятливі умови виконання виробничих процесів;
– виконувати умови безпечної праці;

Процесс складського виробництва складається з операцій по обробці, розміщення та сортування, залежних від інсоляційних якостей (освітленості) приміщень. У цілях підвищення енергоефективності складських приміщень, а також святкування важливих складських ділянок використовують відбиваючу здатність потоку та стін внутрішніх приміщень. З цією метою поверхня потолки і верхня частина стін складу окрашують емалями з підвищеною відбиваючою здатністю, середньою частиною стін-емалями з помірна відбиваючою здатністю. Цим збільшена загальна освітленість внутрішніх приміщень, що дозволяє працювати персоналу, краще орієнтуватися при виконанні технологічних операцій.
Різкість контрасту в товарному ряді, кольорові відмінності тари та виробничої техніки сприяє виконанню технологічних операцій без зайвих струмів зір, а значить, більш раціональні.
Складські площади в комплексі – це якась сукупна одиниця виробництва, що представляє повністю самодостатній сервіс торгового бізнесу. Колор-гамму частіше всього оптимально вибирати універсальну, що присутня в загальній (базовій) кольоровій палітрі оформлення підприємства та виділити «несумісні» кольори лише окремими елементами інтер’єру або обладнання. Цветовані тони обладнання підбирають у поєднанні з кольоровим оформленням поверхні стін. Важливо уникнути кольорової хаотичності, вираженої в резкоконтрастируючих перепадах кольорової гами. До прикладу зниження візуальної масивності обладнання досягається шляхом окрасування його в тон поверхневої стіни.
Красящая суміш внутрішніх поверхонь огороджувальних і перегородкових конструкцій складу призначена також захищати вантажі від дрібності, тобто мати хороші вологозахисні та антикорозійні властивості.

Части технологічного обладнання, що вимагають підвищеної уваги персоналу, забарвлюються в сигнальні кольори, також сигнально-попереджувальний колір відзначають місця канальної прокладки інженерних комунікацій та травмоопасних деталей підйомно-транспортного та іншого обладнання.
В межах такелажных робіт з вантажних технічних пристроїв та механізмів (електропогрузчики, штабелерів, підйомників) виконуються у вигляді покажчиків і розміток – габарити проїзду та місця товарного складування. Раціональні вибори кольорових різниць стелажних конструкцій та кольорів тари. К примеру торцевою частиною паллет розкрашують в оранжевий колір, що сприяє точності в роботі електропогрузчиків. Откидные передні або верхні поверхні також фарбують в оранжевий або жовтий колір. Такой метод маркировки відображає подвижность цих частин конструкцій. Внутрискладська техніка викрашіть склади, істотно відрізняються кольором від кольору статичних конструкцій.
Відповідне окрас підвищує безпеку підйомних механізмів та транспорту в більшій мірі, ніж вказівники або інформаційні листи. Красящий склад для складського приміщення, не повинен містити розчинника і бути неприйнятним до високих і низьких температурних режимів експлуатації. Красящая композиція переважно вибирає швидко сушильний з протипожежної присадкою. Для складського інтер’єра применимі: епоксидні, поліуретанові, силіконові, алкидні, акрилові фарби. Полимерные склади, обладающие высокой влагостойкостью, застосовують в приміщеннях, що вимагають певного температурного або влажностного режиму.
Сигнальна розмітка поверхні полів складу також ефективно організовує переміщення персоналу та складської техніки. Така розмітка виконується переважно білими кольоровими складами сплошними і пунктирними полосами. Так вказують шляхи пересування транспортних механізмів, ділянок переходів та стоянок, а також територія зберігання. Ширина ліній розігрів нормативно рівна 100мм. Довжина штриха рівна 500 мм., А відстань між ними рівна 250 мм.При виконанні даної розметок на бетонних або наливних (поліуретанових) полах вибирають епоксидні склади, що мають необхідну стійкість до витискування.