• КИЕВ
 • +380 (73) 700-15-15
 • +380 (99) 700-15-15
 • vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1496645953969{margin-top: 0px !important;}” has_content=”true”]

  складські стелажі

  стеллаж обычный
  палетні стелажі
  Палетна стелаж – це визнане краще рішення для пристрою великих складських приміщень.
  стеллаж для труб
  консольні стелажі
  Консольні стелажі, вдають із себе збірно-розбірну металеву систему.
  въездные стеллажи
  Набивные стеллажи
  Зберігання вантажів на піддонах і передбачають роботу складської техніки всередині стелажа.
  многоэтажный стеллаж
  мезоніни
  Торговий стелаж використовується для демонстрації та зберігання товарів, в операційних і торгових приміщеннях.

  Демонтаж і монтаж стелажів в Україні

  Індивідуальне проектування, УСТАНОВКА І ОБСЛУГОВУВАННЯ складських І торгові стелажі В УКРАЇНІ

   

  Монтаж стелажа по проекту – правильний підхід до виробництва. Виробляємо демонтаж і монтаж стелажів в Україні.
  Спираючись на вимоги до безпеки можна з упевненістю сказати, що демонтажно-монтажні роботи зі стелажами вимагає знань і досвіду у підрядній організації. Коли проводиться монтаж стелажів, тоді як і в будь-якому будівництві такого виду, збірка і установка їх повинна здійснюватися відповідно до інструкцій, проектом і за допомогою кваліфікованих фахівців. Необхідні стики і кріплення повинні </ strong> бути виконані в повній відповідності з інструкціями. Співробітники підприємств, які допускаються до проведення складальних робіт, зобов’язані знати інструкцію, характеристики конструкцій, а так само нормативи використання різних стелажних систем. Допуск-дозвіл на електроінструмент, висотні роботи і роботу на механізмах так само входить в обов’язковий перелік монтажної бригади. Ефективна робота складу часто сильно залежить від зручного і правильного розподілу функціональних зон. У цьому випадку важлива чітко виміряна зональність складського виробництва. 1-768x648Получив оптимальную площадь на розвантажувально-навантажувальні роботи вийде не утрудняти переміщення техніки і робочих. Чи не кваліфікований підхід до створення або реалізації проекту може привести до недоробок і малу ефективність товарообігу. Товар обов’язково піддається классификации грузов.

  Монтаж (Металевий стелаж Київ)

  Зважаючи на велику різноманітність стелажних систем, монтаж проводиться за загальними принципами, але з невеликими відмінностями. Це особливий комплекс робіт, що складається з наступних етапів:

  • Експертиза характеру вантажів і передпроектний аналіз розміщення;
  • Проведення експертизи підстави до початку робіт;
  • Збірка вертикальних рам, установка горизонтальних балок і сполучних діагоналей за допомогою болтів і гайок;
  • Пристрій стелажних конструкцій і вирівнювання по рівню рядів з фіксацією і кріпленням до елементів будинку;
  • Контрольні випробувань.
  Попереднє вивчення особливостей приміщення і роботи складу необхідно для того, щоб монтаж складських стелажів здійснювати відповідно до правильним розрахунком числа рівнів і секцій, параметрів глибини і ширини полиць, жорсткості конструкції, величини навантаження, можливості вільного доступу до вантажів і так далі. Звіти виконань ви можете спостерігати в нашому відеоблозі.

  особливості збирання

  Перед початком монтажу дуже необхідний аналіз підстави (підлоги). Перевірка відповідності підстави по розрахунковим навантаженням – найкраща страховка на предмет надійної роботи конструкцій. Під час візуального обстеження наш інженерний склад фіксує місця і характерні види руйнувань (наявність тріщин, вибоїн, відшарувань покриття). Фіксуються характеристики таких ділянок покриття, розмір пошкоджень, ділянки застою рідин. Спостерігається стан примикань покриттів до інших будівельних елементів. У разі наявності покриттів із штучних матеріалів – досліджуються також стану швів. Оптимальним рішенням по кріпленню стелажів на тривалу роботу є – вузлове з’єднання за допомогою стяжних болтів середньої міцності. Розміщення полиць на панелі і зусилля при затягуванні болтів нормативно наближено 1/2 кг. Встановлення ж на «зацепах» можлива лише для пристрою легких конструкцій (профіль тонкостінний).
  Пристрої за типами стелажа </ strong> </ h5>
  Залежно від типу системи, вивіряються і певні вимоги по установці. Розміщення систем з фронтальним завантаженням здійснюється для:
  • Узкопроходных — с проходом от 1,5 до 1,9 метра;
  • Широкопроходных — с проходом от 2,5 до 3,7 метра;
  • Стеллажей 2ой загрузки (набивных) — по четыре в спаренных рядах и по два — в одиночных.

  Отчеты выполнений вы можете наблюдать в нашем видеоблоге.

  Певні особливості має і монтаж стелажів різної конструкції.

  На складі з легкими вантажами можливо здійснити монтаж рухомих платформ. Стелажний каркас (в мобільних системах) влаштовується на рамі з колесами, встановленої на підлозі або вбудованої в підлогу парної рейці. Виконуються з різними видами приводів (дистанційним, електричним / пультовим /, ручним)

  Мобільна система вимагає рівну поверхню покриттів, монтаж антіопрокідивающіх пристроїв, роздільників, обмежувачів та секційних дверей.

  Ціни на монтаж складських стелажів (прайс)

  Компанія «ЄВРО СТЕЛАЖ» готова допомогти вам з проектуванням (виміри) монтажем і демонтажем в сфері стелажних конструкцій. Ми готові контролювати весь процес від попередньої оцінки до завершального акту виконання робіт. Маємо в штаті фахівців з кваліфікацією від 3 до 11 років трудового стажу. Монтуємо і «невеликі обсяги», що є винятком для багатьох компаній. Виїзд фахівців здійснюється у зручний час замовника. У разі виробничої необхідності з компанією «ЄВРО СТЕЛАЖ» можливі варіанти «прискореного» монтажу конструкцій.

  Вартість наших послуг ми визначаємо, спираючись на особливості сучасних стелажних систем, а так само умов їх монтажу. Важлива характеристика проектних вантажів готовність приміщення до початку робіт. Середньо взята вартість монтажу однієї секції (фронтальних палетних стелажів) h до 6 метрів становить від 250 до 830грн.

  Телефонуйте 0997001515  и 0737001515 замовлення приймаємо с 9:00 до 21:00

  Торгово-виробничі стелажі

  стеллаж для маркета
  Для торгівлі та архівів
  гравитационные стеллажи
  гравітаційний стелаж

  Блог

  Системи складського інформування включають деталі інтер’єрного оформлення, технологічного та піднімального обладнання та транспортного, їх фарбування та розташування. Дизайн складу та його внутрішніх приміщень базується на підставі сприйняття людиною величин освітлення, кольорів поверхні стін та обладнання, габаритних розмірів. Контрастні перепади квітів,…

  Read more

  ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» спеціалізується на роботі зі складами, вантажними сховищами і товарними стендами для самих різних галузей промисловості. Виконуємо проектування стелажів. В нас працюють тільки найкращі кваліфіковані кадри. Ясне розуміння систем зберігання, нормативних вимог і проблем, з якими галузі стикаються в…

  Read more

  транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами. ТОВ «ЄВРО СТЕЛАЖ» виконуючи монтажні види робіт, так само виконує замовлення і транспортування з вантажно-розвантажувальними роботами. Металоконструкції, призначені для збирання – стелажі, переміщаються в кузові вантажного автотранспорту до місця монтажу і складуються в попередньо відокремленому місці….

  Read more

  класифікації

  упаковка на складе
  Класифікація вантажів
  высотный стеллаж
  Класифікація складу